Обмін та повернення

Статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Обмін можливий протягом 14 днів, за винятком дня покупки. Обмін товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики та розрахунковий документ, виданий продавцем разом із товаром.

Однак обміняти (повернути) у такий спосіб можна не кожен товар. Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну або поверненню (Постанова КМУ від 19 березня 1994 р. № 172). До таких товарів належать у тому числі:

 

  • Перо-пухові вироби.

  • Тканини.

  • Тюлегардинні та мереживні полотна.

  • Килимові вироби метражні.

 

При замовленні тканин дуже важливо правильно визначитися з метражем, враховуючи фасон виробу, особливості фігури, ширину тканини, її склад, колір та дизайн.

Будь ласка, зверніть увагу, що тканина відміряється виключно на ваше замовлення, і якщо вона вам не сподобалася, її не можна обміняти або повернути. Якщо ви сумніваєтеся в характеристиках тканини, ви можете перед покупкою проконсультуватися з нашими менеджерами або замовити зразок тканини.

 

У яких випадках можливий обмін/повернення?

Повернення або обмін тканин можливе лише при виявленні виробничих дефектів. У разі виявлення таких необхідно негайно повідомити нас про це по телефону та надіслати товар на вказане відділення Нової пошти.

Після проведення огляду та у разі виявлення виробничого шлюбу або інших дефектів, ми замінимо товар або повернемо вам гроші (за вашим бажанням).

 

Звертаємо вашу увагу, що в асортименті eTkani.com представлені тільки високоякісні матеріали. Крім того, ми уважно перевіряємо кожну позицію замовлення перед відправкою клієнту. Тому виникнення подібних випадків є вкрай малоймовірним.

 

Бажаємо вам приємних покупок!

Viber Замовлення дзвінка - eTkaniЗамовити
дзвінок

Залишіть Ваш номер телефону
і протягом 5 хвилин ми Вам передзвонимо

Ваш телефон: 067 000 00 00

Закрити